Mikrolime Staleks Pro Expert PE-60/3

1,400 Lek

Përshkrim

Nje master pedikyri duhet te kete nje sere mjetesh ne dispozicion sepse problemet e klienteve jane nga me te ndryshmet e  kerkojne trajtim specifik  me mjete cilesore inoksi te nje cilesie superiore. Mjetet duhet te jene te mprehura me dore ne mikroskop: kjo eviton difektet e prodhimit ne mase dhe mprehja zgjat disa vite pune. Keto jane mjetet qe ju ofron Staleks Pro Expert. Kjo mikrolime per pedikyr Staleks Pro Expert PE-60/3 e drejte dhe e harkuar eshte projektuar per te punuar me thonjte qe rriten ne mish.
Cilesi e garantuar. Ideale per pune te rehatshme me dorezen me gdhendje. Ideuar per te punuar me ore te gjata. Produkt profesional i mprehur ne menyre artizanale ne mikroskop. E luciduar me pasten GOI e cila e ben akoma me rezistente. Rezistent ndaj Sterilizimit.
Inoks i paoksidueshem  20X13
Permasat: 161 ± 2 mm
Made in Ukraine.

 

 

 

Kategori:
Shihni shportën