Penel I Holle Aeropuffing, №1

700 Lek

Përshkrim

Nese je profesionist dhe po kerkon perfeksion, ky eshte peneli i duhur. Mjet i domosdoshem per perhapjen e Bazes dhe Ngjyres. Perdorim te gjere ne pikture

Penel profesional me cilesi te larte. Peneli i holle eshte peneli qe cdo teknik duhet te kete. I perdorshem per shume teknika ne pikture, si dizenjo floreale ose petale. I domosdoshem per modelimin e bazes, top coat, ose hapjen perfekte te ngjyres. I pershtatshem per nje shumllojshmeri materialesh, si manikyrxhel ose Tubetat Aeropuffing.

Fijet e furces jane super te buta. Bishti i penelit eshte plastike speciale dhe rezistente. Kapaku ka nje shtres silikoni dhe siguron mbyllje te mire. Kapja e fijeve te furces me bishtin eshte realizur ne menyre perfekte. Gjatesia e penelit 139mm, Gjatesia e furces 7mm.

 

Gjendja: Nuk ka stok Kategori: Etiketa: ,