-10%

Set Penela Aeropuffing

3,060 Lek

Përshkrim

Set penelash per profesioniste. Cilesi superiore. Seti qe cdo teknik duhet te kete. Penel kendor per mikropikture. Penel me maje per dizenjo floreale dhe tekniken aquarelle. Penel i vogel me maje per modelim. Penel i gjate me maje per french, vija dhe shume dizenjo te tjera.

Fijet e furces jane super te buta. Bishti i penelit eshte plastike speciale dhe rezistente. Kapaku ka nje shtrese silikoni dhe siguron mbyllje te mire. Kapja e fijeve te furces me bishtin eshte realizur ne menyre perfekte.

Gjendja: Nuk ka stok Kategori: ,